Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Global Cosmed Group Sp. z o.o.

ul. Kuziennicza 15

59-400 Jawor

Polska

Tel.

0048-48-3845801

Faks

0048-48-3609257Oddziały firmy

Biuro Zarządu, Marketing, Dystrybucja

ul. Wielkopolska 3

26-600 Radom

Polska

Oddział Świętochłowice

ul. Łagiewnicka 1c

41-604 Świętochłowice

PolskaBranże
Opis działalności

Grupa Kapitałowa Global Cosmed dzięki szerokiej ofercie wyspecjalizowanych artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków realizuje potrzeby konsumentów, dotyczące pielęgnacji, higieny i czystości w gospodarstwach domowych. Innowacyjne receptury, bogate, ponad 180-letnie doświadczenie i międzynarodowy zespół specjalistów wpływają na ostateczny proces produkcji asortymentu, który doceniają kontrahenci w Polsce i na rynkach międzynarodowych oraz ostateczni konsumenci. Stabilną pozycję Grupy gwarantują znane brandy, które cieszę się sukcesem na rynku krajowym i zagranicznym.

Informacje prasowe
W styczniu 2017 roku Grupa Kapitałowa Global Cosmed uzyskała Certyfikat GMP ( Dobra Praktyka Produkcyjna) – zgodność z normą PN-EN ISO 22716: 2009

Detergenty odgrywają ważną rolę w utrzymaniu czystości i higieny w gospodarstwach domowych i miejscach publicznych. Jednak ich powszechne stosowanie ma ogromny wpływ na środowisko – zużywana jest energia oraz woda . Dzieje się tak na każdym etapie produkcji produktów, w czasie ich użytkowania oraz utylizacji. Dlatego bardzo istotne jest, aby zarówno producenci, jak i użytkownicy mieli wysoką świadomość i w odpowiedzialny sposób podchodzili do kwestii ochrony zasobów naturalnych, a co za tym idzie – ochrony środowiska naturalnego.
back