Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

HSBC Bank Polska S.A.

Marszałkowska 89

00-693 Warszawa

Polska

Tel.

+48 22 354 05 00

Faks

+48 22 354 05 10Branże
Opis działalności

Jesteśmy częścią Grupy HSBC, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Działalność naszego banku w Polsce obejmuje:

- bankowość korporacyjną
-- bankowość inwestycyjną i usługi skarbowe

HSBC ma ambicję być globalnym bankiem lokalnym (the world’s local bank), co oznacza łączenie kompetencji lokalnych z globalną siecią, doświadczeniem i globalnymi rozwiązaniami produktowymi.

Te wszystkie przewagi, które są jednocześnie naszą unikalną cechą wśród innych banków, stawiamy do dyspozycji naszych Klientów Korporacyjnych.

Jak więc można scharakteryzować ofertę HSBC Bank Polska S.A. dla Klientów Korporacyjnych?

- wyjątkowa obsługa bankowa dla Klientów prowadzących działalność w wielu krajach (grup kapitałowych)
- wyjątkowe kompetencje w dziedzinie obsługi skarbowej
- wyjątkowe kompetencje w dziedzinie handlu zagranicznego
- pełna paleta produktowa porównywalna z ofertą innych banków

Współpraca w Grupie HSBC dla dobra naszych Klientów nie jest jedynie hasłem – oferujemy między innymi platformę do wygodnego zarządzania środkami finansowymi zgromadzonymi na rachunkach HSBC otwartych w dowolnym kraju na świecie. W dziedzinie handlu zagranicznego cechuje nas wysoka jakość i kompetencje banku prowadzącego działalność na całym globie. Specjalizujemy się też w różnego rodzaju transakcjach skarbowych, będąc aktywnym uczestnikiem najważniejszych rynków finansowych.

Do grona naszych najbliższych i najlepszych kontaktów w grupie należy bank HSBC Trinkaus, bank założony w roku 1785 z siedzibą w Düsseldorfie. Z bankiem tym współpracujemy ściśle w zakresie bankowości korporacyjnej, które to działania wspierane są przez dedykowany German Desk.

Co HSBC oferuje innym członkom Izby?

Jeżeli jesteście Państwo firmą sektora średnich lub większych przedsiębiorstw, prowadzącą działalność w Niemczech, Polsce i być może wielu innych krajach na świecie, zapraszamy do współpracy.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back