Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-07-19 | Dentons
Kancelaria Dentons doradzała przy debiucie giełdowym spółki zarządzającej wierzytelnościami GetBack S.A. na rzecz menedżerów oferty – Haitong Bank, mBank, Pekao Investment Banking, Wood&Co, Raiffeisen Centrobank, Mercurius, Trigon oraz Vestor. Spółka zadebiutowała na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w poniedziałek, 17 lipca.
logo
2017-07-18 | Mazars
Claire Cizaire dołącza do Mazars jako Dyrektor ds. Technologii i Innowacji (Chief Technology & Innovation Officer).
logo
2017-07-18 | White & Case M. Studniarek i Wspólnicy - Kancelaria Prawna Sp. k.
18 LIPCA 2017 r. … Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case LLP doradzała spółce Play Communications S.A. (Play) oraz jej akcjonariuszom: funduszom Novator i Olympia, przy pierwszej ofercie publiczne Play o wartości ok. 4,4 miliardów złotych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która wycenia spółkę na 16 miliardów złotych.
logo
2017-07-17 | Dentons
Japońska firma, będąca największym na świecie producentem niewielkich silników elektrycznych, wybuduje fabrykę na terenie krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wartość inwestycji to 360 milionów złotych.
logo
2017-07-13 | TARGI KIELCE S.A.
To najważniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa dla rowerzystów – profesjonalistów i amatorów. Ostatnia edycja wystawy zgromadziła 244 wystawców z 11 krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Finlandia, Holandia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Tajwan i Chiny. Zapraszamy do Targów Kielce od 21 do 23 września 2017!
logo
2017-07-10 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Pomimo, że wynajem odzieży roboczej jest bardzo wygodnym i przejrzystym rozwiązaniem w kwestii zaopatrywania pracowników w ubrania do pracy, temat ten nadal budzi wiele pytań. Dlatego postanowiliśmy zebrać te najczęściej zadawane i krótko na nie odpowiedzieć.
logo
2017-07-06 | TARGI KIELCE S.A.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili wystawcy niemal z całego świata, w tym między innymi z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do Targów Kielce 5-8 września 2017
logo
2017-07-05 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Z początkiem lipca na stanowisko Head of Industrial – Leasing Agency została nominowana Anna Głowacz, dotychczas Partner Spółki, Associate Director Industrial & Logistic i szef śląskiego oddziału AXI IMMO. Zastąpi ona w tej roli Renatę Osiecką, która dotąd łączyła funkcje partner zarządzającej i dyrektora działu magazynowego. Anna Głowacz będzie odpowiadać za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem najmu, a także budowanie i wzmacnianie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.
logo
2017-07-04 | Dentons
Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła wzmocnienie biura w Uzbekistanie, przez połączenie z uznaną kancelarią Avent Advokat. Eldor Mannopov, założyciel i partner zarządzający Avent Advokat dołączył do Dentons wraz z zespołem dziewięciu prawników. Ten ruch, który nastąpił niedługo po otwarciu biura w Gruzji, stanowi wzmocnienie wiodącej pozycji Dentons we Wspólnocie Niepodległych Państw i w Azji Środkowej.
logo
2017-07-03 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Z dniem 1 lipca 2017 roku w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland utworzona została nowa praktyka Consumer Product Compliance & Life Sciences, kierowana przez partnerów – Martę Gadomską-Gołąb i dr Aleksandrę Kunkiel-Kryńską.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1935)